7.2.2024

Teď máme provozovnu i v Litoměřicích

Od února 2024 začínáme nově montovat po předchozím objednání i v královském městě Litoměřicích. Na adrese Masarykova 426/12. A dost se na to těšíme! Má to tak být, i přímo tady v našem kraji zákazník dostane tu nejvyšší kvalitu v oboru automobilových fólií za stále rozumné ceny. Fakt krásné, příjemné město plné historických staveb. Jsme v podstatě v centru, v areálu, který se teď stavebně rekonstruuje a dost zkrášluje. Naše dílna už zrekonstruovaná je přesně podle našich potřeb a představ. Určitě rádi uvítáme i naše pražské zákazníky, kteří výlet mohou spojit s prohlídkou města. Jsme v podstatě v centru, naproti nám nově otevřený krásný biskupský pivovar i s ubytováním. 🙂 Budeme se na vás těšit.

20.1.2024

Máme autorizaci na nejkvalitnější wrappingové fólie na trhu značku PWF

Mezi prvními v ČR jsme získali autorizaci na montáž exkluzivních fólií pro celopolep vozidel značku PWF od německého Bruxsafolu.
Tuhle autorizaci mají všude na světě jen opravdu ty nejlepší firmy z oboru, počet montážních firem je výrazně omezen. O fóliích PWF se dá říct že jsou naprostá jednička v oboru jak v kvalitě materiálu, tak také jejich dekory jsou o několik levelů nad ostatními. Jsou to nejkrásnější fólie vůbec, což se dá poznat na první pohled. Více na https://platinum-wrapping-film.de/

24.11.2022

Azur Blue Mettalic

Představujeme krásný nový metalický odstín sportovní modré barvy.

7.10.2021

Ochranná ppf fólie BODYFENCE X

Montujeme jedničku v ochranných polyuretanových fóliích značku Bodyfence X. Po dlouhém zvažování a zkoušení zvítězil právě tento materiál. Polyuretanové fólie Bodyfence X jsou oproti pvc materiálům sice dražší, ale mají vynikající vlastnosti. Okem neznatelné, skleněný povrch, dlouhá životnost. Ochrání o dost lépe a jsou dokonce samouzdravovací při běžné pokojové teplotě. 11 let jsme montovali v nejvyšší kvalitě ochranné pvc, nyní je minimálně u dražších vozů čas na polyuretan. A u nás, jak jste již zvyklí, v nejvyšší kvalitě na trhu.

26.7.2021

Krypton Green

Zelená barva je v kurzu a my pro Vás máme tento nádherný sportovní zářící matný dekor.

13.12.2018

Cinder Spark Red

NOVÝ DEKOR Z NABÍDKY „CINDER SPARK RED“

Tuto výraznou, krásnou tmavě červenou metalízu nabízíme jak v lesklém, tak i matném provedení.

30.3.2018

Diamond White Matt

Představujeme nádherný nový bílý matný dekor z kolekce PWF. Jedná se o sněhové bílou matnou perleť Diamond White Matt. Momentálně asi nejkrásnější bílý dekor na trhu svým matným provedením ještě podtrhuje výrazné tvary karoserie vozu. Velmi nás těší, že se můžeme pochlubit polepem na tak krásném voze, jakým Mercedes-Benz CLS 63 S AMG bezesporu je.

1.8.2017

Matná čirá ochranná fólie

Přinášíme novinku v oblasti fólií na ochranu laku. Ochranná folie Stoneprotect Matt je čirá fólie, která zachová současnou barvu vašeho laku, pouze jej zmatní. Docílíte tak dvou efektů. Za prvé celoplošně ochráníte lak svého vozu a za druhé získáte zcela unikátní poutavý matný vzhled auta.

5.7.2017

Welsh Matt Slave

Přinášíme nový a momentálně bezkonkurenčně nejkrásnější kovově matný dekor Welsh Matt Slave. Je asi nepodobnější šedému matnému laku, kterým své vozy opatřuje značka Mercedes Benz.

3.6.2017

Orange Glaze Mettalic Matt

Konečně něco krásného, elegantního a výjimečného pro dámy v matném dekoru.

22.3.2017

NOVÝ DEKOR Z NABÍDKY – ŽLUTÁ LIME

Přinášíme nový nádherný žlutý metalický dekor, který se hodí především ke sportovním vozům. Nabízíme jej také v matném provedení.

16.6.2016

“CARSHIELD” – OCHRANNÁ TRANSPARENTNÍ

Zrealizovali jsem celopolep ochrannou transparentní fólií carshield na prvním novém voze BMW M3 v Praze. Uznejte, že tak krásný sportovní vůz a nádherný červený lak je potřeba ochránit.

6.7.2015

NOVÝ DEKOR Z NABÍDKY – BLACK ROSE METTALIC

Pro rok 2015 přinášíme nový tmavý černo fialový metalický dekor. Má lehce chameleónovitý efekt, hodí se spíše k luxusnějším vozům.

5.5.2015

NOVÝ DEKOR Z NABÍDKY – BLUE OCEAN MATT

Přinášíme nový svěží zářící dekor světle modré matné metalízy. Odstín můžeme charakterizovat jako dynamický, sportovní, vhodný pro mladé duchem. Jeho matný metalický povrch z něj opět dělá výrazný unikát všude, kdekoliv se objeví.

14.4.2014

NOVÝ DEKOR PWF – ANODIZOVANÁ ČERVENÁ

Tahle nová zářící anodizovaná červená barva PWF od německého Bruxsafolu je na silnicích opravdu hodně vidět. Stačí jen trocha odvahy a nejlépe sportovní tvary vozu. Buďte si jisti, že Váš miláček bude pak opravdu unikátní a všichni kolem jej budou obdivovat.

20.5.2013

NOVÝ DEKOR PWF – HNĚDÁ MATNÁ BOND GOLD METALLIC

Bruxsafol má ve své luxusní kolekcí PWF další nádhernou barvu a opět se jedná o nejkrásnější dekor svého druhu na trhu. Hnědo zlatá Bond matná metalíza potěší jistě všechny milovníky hnědé barvy, především asi dámy. V západní Evropě nyní opravdu hitem. Na slunci se navíc nádherně metalicky leskne. Je zkrátka jiná, výjimečná jako ostatně všechny dekory PWF od Bruxsafolu. Prostě momentálně bezkonkurenčně nejkrásnější hnědá na trhu.

11.3.2012

NOVÝ DEKOR PWF – SVĚTLE ŽLUTÁ MATNÁ METALÍZA

Bruxsafol má ve své luxusní kolekcí PWF další nádhernou barvu a opět se jedná o jasně nejkrásnější dekor svého druhu na trhu. Světle žlutá matná metalíza SUNFLOWER MATT je opravdu zářící bomba. Sluší přitom nejen sportovním vozům, ale těm především. Na slunci se navíc nádherně metalicky leskne. Takovéto vozy na silnici absolutně září a vynikají, jsou nepřehlédnutelné. Použité fotky patří loňskému největšímu a nejkvalitnějšímu  PWF Centru v Evropě, německé firmě z Haanu – FolienCenter – NRW.